EuroTürk Assist  Paket Detayı

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Madde 1-EUROTÜRK ASSİST , İşbu Yol Yardımı Sözleşmesiyle, Sözleşme Sahibinin, Tüm SılaYolu Güzergahı üzeri olan Ülkeleri’nde ve Türkiye’nin 81 ilinde aracıyla ilgili karşılaştığı sorunlarda aşağıdaki hizmetleri ÜCRETSİZ olarak Sözleşme Sahibine verir;    

OTO CEKİÇİ HİZMETİ.

Aşağıda belirtilen hizmetler ve Sözleşme şartları yol kenaraı yardım paketi içersindeki hizmetleri kapsamaktadır.

Sadece Oto çekici hizmetleri aşağıda belirtilen hususların dışındadır.

1.Tüm SılaYolu Güzergahı Belçika, Hollanda, Almanya,Avusturya, Slovenya,Hırvatistan,Sırbistan, Macaristan, Makedonya,Yunanistan,Bulgaristan ve Türkiye’nin 81 ilinde 7/24 Yol Yardımı

2. Oto Çekici hizmeti sadece bozulan aracın bulunduğu noktadan en yakın servise çekilmesini kapsar. (Aracın yerinde tamir edilmesi, Konaklama, Geri dönüş gibi v.s hizmetleri kapsamaz. )

YOL KENARI YARDIM HİZMETİ
1) Tüm SılaYolu Güzergahı Avusturya, Slovenya,Hırvatistan,Sırbistan, Macaristan, Makedonya,Yunanistan,Bulgaristan ve Türkiye’nin 81 ilinde 7/24 Yol Yardımı
2) Yol üstü tamir edilebilecek hasarlarda, EuropaTürkAssist Mobil Servisi, aracınızın bulunduğu noktaya yaklaşık iki (2) saat içerisinde gelerek hasarı giderir. (yol kenarı yardım paketi için geçerlidir.)
3) Yol üstü tamir edilemeyecek hasarlarda, Aracınız en yakın Tamirciye çekilir
4) Sözleşme Sahibi ve Sözleşmede yazan Aile fertleri, Kaza veya Arıza sonrası tamir süresince Otelde Ücretsiz konaklar. (30 Euro/Kişi/ Gece, Maximum 3 Gece) 
5) Sözleşme Sahibine, 3 güne kadar, Anlaşmalı Kurumlardan Kiralık Araç tahsis edilir (Sözleşme Sahibi geçerli bir kredi kartına sahip olma ve Araç kiralama şirketinin kurallarına uyması taktirinde) (30 Euro/Günlük, Maximum 3 Gün) 

6) Sözleşme Sahibinin Aracı, Kaza sonrası tamir edilemeyecek durumda ise, Aracın Gümrüğe Kati Terk için prosedür başlatılır ve/ veya Avrupa’daki sigorta şirketinin anlaşmalı Otoparkına çekilir. (Sözleşme Sahibini başka bir yol yardım üyeliği veya sigortasının olması durumunda bilgilerini EuropaTürkAssist’e verir)


7) (Madde 6 için geçerli )Sözleşme Sahibi ve Sözleşmede yazan Aile fertleri, Yaşadıkları Ülkeye dönmeyi planladıkları tarihte geri dönüşü organize edilir. Ulaşım 500 km ye kadar olan mesafelerde otobüs veya Tren bileti 500 km den uzak mesafelerde  Ücretsiz ekonomik Geri Dönüş Uçak Bileti alınır.


 

İşbu Yol Yardımı Sözleşmesinin Süresi:   
Madde 2:

Sözleşmenin süresi ve Hizmetler: Müşteri ‘sözleşmede aksi belirtilmedikçe EUROTÜRKASSİST Yol Yardım Paketinin satın alındığı (paket ücretinin EuroTürkAssist hesaplarına geçtiği gün, www.euroturkassist.com adresinden Sanal Pos ya da PayPal ile satın alma işleminin yapıldığı gün ya da EUROTÜRK ASSİST Satış Temsilcilerine Sözleşme sırasında nakit ödendiği gün ya da temsilcilerin hesaplarına gönderildiği gün) gün 1.gün olmak üzere üyelik başvusuru yaptığı günden itibaren14.gün sonra yol yardım hizmetlerimizden faydalanmaya başlar ve bir sonraki yılın aynı günü de dahil olmak üzere bir yıl boyunca geçerli olur. Ayrıca Sözleşme Sahibi, Sözleşme Süresini yukarıda belirtilen 14.günden erken olmamak şartıyla, 1 yıl içinde istediği tarihte başlatabilir. Bu durumda sözleşme süresi başlangıç tarihinden itibaren bir yıl sonra sona erer.

Yol Yardım Sözleşmesi Süresince Ücretsiz Yararlanılabilecek

Hizmetler:  

Madde 3:

Sözleşme Sahibi, Sözleşme süresince aşağıdaki hizmetlerden en fazla 5 defa ücretsiz olarak faydalanabilir:  A) İndirimli Rent-A-Car Hizmeti Sözleşme sahibi talep ederse, kendisine anlaşmalı Rent-A-Car firmalarından indirimli araç kiralaması için yönlendirme yapılır. Kiralama ücreti ve diğer ücretler Sözleşme Sahibine aittir. 
B) İndirimli Konaklama Hizmeti Sözleşme sahibi talep ederse, kendisine anlaşmalı Otellerden indirimli konaklama hizmeti alabilmesi için yönlendirme yapılır. Konaklama ücreti ve diğer ücretler Sözleşme Sahibine aittir.


C) Taksi Yönlendirmesi Sözleşme sahibi talep ederse, kendisine anlaşmalı Taksi Duraklarından taksi yönlendirmesi yapılır. Taksi ücreti Sözleşme Sahibine aittir.  D) Hava – Yol – Kaza Durumu Bilgisi Sözleşme Sahibi talep ederse, Tüm Avrupa ve Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki hava, yol, kaza durumu bilgisi ile ilgili desteğe gereksinimi olduğu durumlarda EUROTÜRK ASSİST Operasyon Merkezi aracılığıyla bu bilgiler Sözleşme Sahibi ile paylaşılır.
E) Otomotiv Yetkili Servis Ve Bayileri Sözleşme Sahibi talep ederse, Otomotiv yetkili servis ve bayileri hakkında desteğe gereksinimi olduğu durumlarda EUROTÜRK ASSİST Operasyon Merkezi aracılığıyla bu bilgiler Sözleşme Sahibi ile paylaşılır.
F) Ulaşım Araçları İle İlgili Bilgiler ve İndirimli Rezervasyon İmkânı Sözleşme Sahibi talep ederse, havayolu şirketleri, denizcilik işletmeleri, karayolu şirketleri, yat işletmeleri, demiryolları seferleri, Rent-a-car şirketleri ile ilgili adres ve telefon bilgileri EUROTÜRK ASSİST Operasyon Merkezi aracılığıyla Sözleşme Sahibi ile paylaşılır. Anlaşmalı olunan firmalardan indirimli rezervasyon yapılır. Kullanılan ulaşım aracının ücreti Sözleşme Sahibine aittir.
G) Restoranlar ve Eğlence Merkezleri İle İlgili Bilgiler ve İndirimli Rezervasyon İmkânı Sözleşme Sahibi talep ederse, çeşitli restoran ve eğlence merkezleri hakkında adres ve telefon bilgileri EUROTÜRK ASSİST Operasyon Merkezi aracılığıyla Sözleşme Sahibi ile paylaşılır. Anlaşmalı olunan restoran ve eğlence merkezlerinden indirimli rezervasyon yapılır. Restoran ve Eğlence Merkezi ile ilgili tüm ücretler Sözleşme Sahibine aittir.
H) Turistik Bilgiler Sözleşme Sahibi talep ederse, seyahatler, ülkelere giriş ile ilgili yasal zorunluluklar, gümrük işlemleri ve sağlık koşulları hakkındaki bilgiler; seyahat acenteleri, turizm ofisleri, turist rehberleri, turizm polisi, büyükelçilik ve konsolosluklar, vize ve pasaport işlemleri ile ilgili bilgiler EUROTÜRK ASSİST Operasyon Merkezi

 

 

aracılığıyla Sözleşme Sahibi ile paylaşılır.  İ) Çiçek Gönderimi Organizasyonu Sözleşme Sahibi talep ederse, Türkiye Cumhuriyetindeki Çi