SILAYOLU AVRUPA TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ.

EUROTÜRK ASSİST ÜYELERİNE ARAÇ ASİSTANS YOL YARDIM AVRUPALI TÜRKLERİN YOL YARDIMI
 

ARAÇ ASSİSTANS HİZMETLERİ


 

Çözümlerimiz

Yol Yardım Hizmeti

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. EUROTÜRK ASSİST SILAYOLU ' Temel hedefi. Avrupa'lı Türklerin her yıl yaz sezonunda SılaYolu'nda araç arızalarında  gecikmeden yollarına devam etmelerini sağlayarak ve tamir masraflarını azaltarak, müşterilerinin sorunlarını vaktinde çözerek dertsiz tasasız yolculuklarını devam etmelerini sağlar.

Araç Çekim Hizmeti

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. EUROTÜRK ASSİST SILAYOLU ' Ciddi motor arızaları veya araç gövde hasarları için çekim hizmeti verilir. Türkiye’de ihtiyaç duyulması durumunda çekim hizmet ağı kullanılarak bu hizmet verilir. Araç, özel çekiciler ile en yakın gümrük ofisi veya servis istasyonuna çekilir.

Kiralık Araç Hizmeti

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. EUROTÜRK ASSİST SILAYOLU 'Bu hizmet, müşterilerimiz için araçları tamir gördüğü süre içerisinde kullanılmak üzere verilir. Türkiye’de çeşitli model araçlar uygun fiyatlara, sigortalı olarak kiralanmak üzere bulunabilir.

Yedek Parça Temini

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. EUROTÜRK ASSİST SILAYOLU 'Bu hizmet eğer gerekli yedek parça serviste bulunmuyorsa verilir. Eğer müşterinin yedek parça temini veya parça değişim ihtiyacı varsa, ilk önce Türkiye’deki muhtemel kaynakları araştırıyoruz.Gerektiğinde yedek parcanızı Almanya'dan getirttiriyoruz.

Servis (tamir takibi)

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. EUROTÜRK ASSİST SILAYOLU 'Arızalı araçlar en yakın servise çekilir. SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. EUROTÜRK ASSİST SILAYOLU ', sigorta şirketine ilk incelemeden sonra detaylı bir “Hasar Raporu” gönderir.

Gümrük Servisi

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. EUROTÜRK ASSİST SILAYOLU 'Bu hizmet hasar masraf çizelgesi baz alınarak sağlanır. Hizmet aşağıdaki detayları kapsar:

  • Kati terk & Geçici Bırakma: Eğer araçta büyük ölçüde bir hasar varsa ve aracın fiyatını aşıyor ise aracı Türkiye’de kati terk olarak bırakmak bir seçenektir.
  • Aracı Geri Gönderme Organizasyonu 'Gümrük ofisine çekildikten sonra, görevliler araç kaydını pasaporttan düşer ve araç sahibinin ikamet ettiği ülkeye veya herhangi başka bir yere aracın taşınması için onay verir.

 


Motivasyonumuz

SılaYolu’nda ve Türkiye'de  Avrupa'lı Türkler'e  hızlı, güvenilir ve profesyonel araç asistans hizmetleri sunuyoruz.

Poliçe sahiplerinin ve sürücülerin mobilitesini, güvenliğini ve konforunu sağlamanın müşterilerimizin birincil önceliği olduğunun farkındayız. Biz de bu noktada onlara yardımcı oluyoruz. Sayısız kaynağımız ve yerel tecrübelerimiz ile ulusal ve uluslararası ortaklarımıza üstün kaliteli çözümler üretiyor, böylece müşteri memnuniyeti ve bağlılığını arttırmalarını sağlıyoruz.

Bizi daha iyi yapan ne?

Servis Sağlayıcı Ağı

Almanya' Avrupa ve Türkiye'de en köklü işpartnerlerimiz ile güçlü bir işbirliği sayesinde ' Tüm Türkiye’de geniş servis ağımız ile müşterilerimize olay yerinde, hızlı çözümler sunuyoruz. Türkiye’nin tamamını kapsayan profesyonel ağımız sayesinde yanıt süremiz çok daha kısalır ve sürücülerimiz ihtiyaç duydukları  yüksek kaliteli asistans hizmetlerini her an ve her yerde en kolay şekilde edinirler. Aynı zamanda müşterilerimizin tazminat masrafları ciddi oranda azalır.

Gerçek Zamanlı & Yönetim Raporları

Son teknoloji ürünü IT altyapımız sayesinde, veritabanı sistemlerimizi müşterilerimizin dilediği gibi senkronize ve konfigüre etme olanağına sahibiz. Bu şu anlama geliyor; her bir müşterimizin özel ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda şekillendirilmiş özel bir raporlama sistemi. Bunun yanında, müşterilerimizin sistemlerinin birbirine entegrasyonu ile müşterilerimiz gösterdiğimiz performansı gerçek zamanlı olarak takip edebilir.

Tele-teknisyen Ekibi

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. EUROTÜRK ASSİST SILAYOLU ' Türk Tele-teknisyenlerden oluşan ' Son derece tecrübeli tele-teknisyenlerimiz önce sorunu teşhis eder, sonra çabuk ve kolay çözüm önerilerini telefondan müşteriye iletir.  Daha kompleks vakalarda, tele-teknisyenlerimiz sürücüleri çabuk ve güvenli bir şekilde en yakın yetkili servise yönlendirir. Tele-teknisyen ekibimizin telefondan sunduğu akıllı çözümler ile otomotiv üreticileri, sürüclerine vaad ettikleri yüksek kaliteli asistans desteğini çok düşük maliyetlerde sunmuş olur.

 

Acil Asistans

EUROTÜRK ASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ Assistans sağlık konusunda da gerekli olan her durumda müşterilerine destek için acil tıbbi yardım hizmetleri sunar.(Acil Medical ve Acil Asistans, Nakliyat v.s gibi hizmetler hizmetlerimiz dahilin de değildir)

Hizmetlerimizden Sadece EuroTürkAssist Üyeleri faydalanabilir.

Sizde hemen üye olun EuroTürkAssist Üyeliğin getirdiği avantajlardan yararlanın.


 

Hemen üye olan hizmetlerimizden yararlanın.


Siz ve Aileniz Bizim için Değerlisiniz.
 

Kampanyalarımız:

Yol Kenarı Yardım  1 Araç + Tüm Aile ( 5 Kişi)  79,90 Euro

 

Nasıl Faydalanabilirsiniz ! 

Siz ve sizinle seyahat edecekler EuroTürkAssist UG SılaYolu Türk Otomobil KulübüKulübümüze Üye olmanız halinde senelik aidatınızın ödemesini yaptıktan sonra hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Üyelik ve Detaylı Geniş Bilgi için bizi arayın: + 49 231 / 130 79 934

 

YOL YARDIM PAKETLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN