SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. SY ASSİST SILAYOLU ARAÇ ASİSTANS

 

Tüm Avrupa'da ve Türkiye'de  Avrupa'lı Türkler'e  hızlı, güvenilir ve profesyonel araç asistans hizmetleri sunuyoruz.

Motivasyonumuz

Poliçe sahiplerinin ve sürücülerin mobilitesini, güvenliğini ve konforunu sağlamanın müşterilerimizin birincil önceliği olduğunun farkındayız. Biz de bu noktada onlara yardımcı oluyoruz. Sayısız kaynağımız ve yerel tecrübelerimiz ile ulusal ve uluslararası ortaklarımıza üstün kaliteli çözümler üretiyor, böylece müşteri memnuniyeti ve bağlılığını arttırmalarını sağlıyoruz.

Bizi daha iyi yapan ne?

Servis Sağlayıcı Ağı

AVD Almanya'nın en köklü Otomobil Kulübü ile güçlü bir işbirliği sayesinde ' Tüm Türkiye’de geniş servis ağımız ile müşterilerimize olay yerinde, hızlı çözümler sunuyoruz. Türkiye’nin tamamını kapsayan profesyonel ağımız sayesinde yanıt süremiz çok daha kısalır ve sürücülerimiz ihtiyaç duydukları  yüksek kaliteli asistans hizmetlerini her an ve her yerde en kolay şekilde edinirler. Aynı zamanda müşterilerimizin tazminat masrafları ciddi oranda azalır.

Gerçek Zamanlı & Yönetim Raporları

Son teknoloji ürünü IT altyapımız sayesinde, veritabanı sistemlerimizi müşterilerimizin dilediği gibi senkronize ve konfigüre etme olanağına sahibiz. Bu şu anlama geliyor; her bir müşterimizin özel ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda şekillendirilmiş özel bir raporlama sistemi. Bunun yanında, marmassistance ile müşterilerimizin sistemlerinin birbirine entegrasyonu ile müşterilerimiz gösterdiğimiz performansı gerçek zamanlı olarak takip edebilir.

Tele-teknisyen Ekibi

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. SY ASSİST SILAYOLU ' Türk Tele-teknisyenlerden oluşan ' Son derece tecrübeli tele-teknisyenlerimiz önce sorunu teşhis eder, sonra çabuk ve kolay çözüm önerilerini telefondan müşteriye iletir.  Daha kompleks vakalarda, tele-teknisyenlerimiz sürücüleri çabuk ve güvenli bir şekilde en yakın yetkili servise yönlendirir. Tele-teknisyen ekibimizin telefondan sunduğu akıllı çözümler ile otomotiv üreticileri, sürüclerine vaad ettikleri yüksek kaliteli asistans desteğini çok düşük maliyetlerde sunmuş olur.

Çözümlerimiz

Yol Yardım Hizmeti

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. SY ASSİST SILAYOLU ' Temel hedefi. Avrupa'lı Türklerin her yıl yaz sezonunda SılaYolu'nda araç arızalarında  gecikmeden yollarına devam etmelerini sağlayarak ve tamir masraflarını azaltarak, müşterilerinin sorunlarını vaktinde çözerek dertsiz tasasız yolculuklarını devam etmelerini sağlar.

Araç Çekim Hizmeti

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. SY ASSİST SILAYOLU ' Ciddi motor arızaları veya araç gövde hasarları için çekim hizmeti verilir. Türkiye’de ihtiyaç duyulması durumunda çekim hizmet ağı kullanılarak bu hizmet verilir. Araç, özel çekiciler ile en yakın gümrük ofisi veya servis istasyonuna çekilir.

Kiralık Araç Hizmeti

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. SY ASSİST SILAYOLU 'Bu hizmet, müşterilerimiz için araçları tamir gördüğü süre içerisinde kullanılmak üzere verilir. Türkiye’de çeşitli model araçlar uygun fiyatlara, sigortalı olarak kiralanmak üzere bulunabilir.

Yedek Parça Temini

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. SY ASSİST SILAYOLU 'Bu hizmet eğer gerekli yedek parça serviste bulunmuyorsa verilir. Eğer müşterinin yedek parça temini veya parça değişim ihtiyacı varsa, ilk önce Türkiye’deki muhtemel kaynakları araştırıyoruz.Gerektiğinde yedek parcanızı Almanya'dan getirttiriyoruz.

Servis (tamir takibi)

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. SY ASSİST SILAYOLU 'Arızalı araçlar en yakın servise çekilir. SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. SY ASSİST SILAYOLU ', sigorta şirketine ilk incelemeden sonra detaylı bir “Hasar Raporu” gönderir.

Gümrük Servisi

SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü. SY ASSİST SILAYOLU 'Bu hizmet hasar masraf çizelgesi baz alınarak sağlanır. Hizmet aşağıdaki detayları kapsar:

  • Kati terk & Geçici Bırakma: Eğer araçta büyük ölçüde bir hasar varsa ve aracın fiyatını aşıyor ise aracı Türkiye’de kati terk olarak bırakmak bir seçenektir. Sigorta, aracın müşterinin ikamet ettiği ülkeye gönderilmesi veya araç sahibinin aracı kullanmak üzere stabil durumda olduğuna veya aracın sürücü ile götürülmesine karar verir.
  • Aracı Geri Gönderme: Gümrük ofisine çekildikten sonra, görevliler araç kaydını pasaporttan düşer ve araç sahibinin ikamet ettiği ülkeye veya herhangi başka bir yere aracın taşınması için onay verir.

Acil Asistans

DTAC SY ASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ Assistans sağlık konusunda da gerekli olan her durumda müşterilerine destek için acil tıbbi yardım hizmetleri sunar.

Rate this item
(0 votes)
Read 111558 times Last modified on Eki 18, 2017
More in this category: « Acil Asistans

93644 comments

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Bize Böyle Ulaşın

SILAYOLU AVRUPA’nın İlk ve Tek TÜRK OTOMOBİL KURUMU. EUROTÜRK ASİSTANS 

Deutsch &Türkischer Automobil Club e.V.  Kayıt Sicili ( VR. 22450 )

Adresse: Altendorfer str.375
45143 Essen

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bize UlaşınHotline: 01805 47 44 66 * 0,14 cent Mobil max. 0,44 cent *

+49 151 4721 38 64

Üye Olun

Üye Olun: Yol Yardım Paketlerimizden Faydalanmaya Başlayın.

Standart Üyelik: İlk Sene 19,90 EUR.

2 Seneden itibaren: 49,00 EUR

Plus Üyelik: İlk Sene  69,90 EUR

2 Seneden itibaren: 89,90 EUR

Standart Üyelik:

Plus Üyelik:

Formu doldurup bize gönderin. Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / Adres: SılaYolu Türk Otomobil Kulübü Z.d.h Herr Koç Adresse: Spichernerstr 6. 44149 Dortmund

İRTİBAT NUMARALARIMIZ

Almanya Merkez Essen:+49 (0) 201 7202021

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

AVDTürkcell EuropeUlusoyBosphorus Hotel SılaYolu.com TesisleriSeturNanoborx

EuroTürkAssistance ,Avrupalı Türk'ün Yol Yardım hizmetleri. Yol Yardım Paketleri İle Daima Güvende Kalın!