Phone

+49 (0)1805 47 44 66

EUROTÜRK ASSİST PRATİK YOL YARDIM PAKETİ NELERİ KAPSAR


EUROTÜRK ASSİST Pratik  yol yardım paketi ile yolculuklar daha güvenli


EUROTÜRK ASSİST Pratik  yol yardım paketi, aracınızla seyahat esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, 7 gün / 24 saat yanınızda olan bir yol yardım paketidir.

EUROTÜRK ASSİST  Pratik yol yardım paketi ,akü bitmesi gibi yerinde giderilebilen arıza durumlarında, mobil onarım servisleri ile aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar. Lastiğinizin patlaması durumunda lastiğinizin değişimi yine uzman yol yardım ekiplerimiz tarafından sağlanarak, keyfiniz kaçmadan seyahatinize devam edersiniz.

EUROTÜRK ASSİST   Pratik  yol yardım paketi ile ayrıcalıklı çözümler...

EUROTÜRK ASSİST   Pratik yol yardım paketi yerinde onarımı sağlanamayan arıza durumlarında aracınızın servise çekilmesini sağlar, aracınızın anahtarının kaybolduğu ya da çalındığı durumlarda, çilingir desteğiyle aracınızın kapılarını açar. Yakıt bitmesi durumunda da en yakın benzinciye kadar aracınızın çekilmesi sağlanır. EUROTÜRK ASSİST   Pratik, üstelik ikamet iliniz dışında arıza nedeniyle aracınızın serviste onarım görmesi halinde, konaklamanızı sağlar ya da seyahatinize devam etmeniz veya ikametinize dönmeniz için kiralik araç desteği sağlar.

YOL KENARI YARDIM
Yolda Kalmaktan Korkmayın...

Aracınızın biten aküsü veya aracınızda meydana gelen küçük bir arıza sizi yolunuzdan alıkoymasın. EUROTÜRKASSİST  Pratik yol yardım paketi, akü bitmesi gibi yerinde giderilebilen arıza durumlarında, mobil yol yardım servisleri ile aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar, sizin için hayatı kolaylaştırır.

YAKIT BİTMESİ
Benzin Bitse de Yolculuk Bitmez...

Aracınızla seyahat halindeyken yakıtınız bitti diye endişelenmeyin! EuroTürkAssist Pratik yol yardım paketi yakıtınızın bitmesi durumunda aracınızı en yakın benzin istasyonuna çeker, yakıtınız bitse de yolculuğunuza kesintisiz devam edersiniz.

ÇEKİCİ HİZMETİ
En zor şartlarda EuroTürkAssist Pratik sizi kurtarır!

Mekanik bir arıza sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda EuroTürkAssist Pratik yol yardım paketi 7/24 imdadınıza yetişiyor. EuroTürkAssist Pratik en kısa zamanda olay yerine ulaşıp aracınızı servise çeker, hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz.

 

LASTİK DESTEĞİ
Lastik patlaması dert değil!

Seyahat esnasında lastiğiniz mi patladı? Tek bir telefonla çağırın gelelim. EuroTürkAssist Pratik yol yardım paketi ile mobil ekiplerimiz aracınızın lastiğini 7/24 yerinde değiştirerek, yola güvenle devam etmenizi sağlar.

İNDİRİMLİ KİRALIK ARAÇ DESTEĞİ
Yedek Aracınız Kapınızda...

EuroTürkAssist Pratik yol yardım paketine sahip olanlar uygun fiyatlarla Türkiye’nin her noktasında araç kiralayabiliyor. Kiralık aracınız dilerseniz bulunduğunuz noktaya kadar getirerek, teslim etmek istediğiniz noktadan da kiralık aracınızı iade alıyoruz.

OTO ÇİLİNGİR
Oto Anahtarınız Kaybolursa...

Aracınızın anahtarını kaybettiniz, çaldırdınız ya da aracınızın anahtarlarını aracın içerisinde unuttunuz! Paniğe gerek yok, EuroTürkAssist  yol yardım paketinin sağladığı oto çilingir hizmetiyle aracınızın kapılarını tek bir telefonla açtırabilirsiniz.

SILAYOLU BİLGİ VE ORGANİZASYON HATTI
Siz sorun biz cevaplayalım...

EuroTürkAssist Pratik yol yardım paketine sahip müşterilerimiz; yol yardım, seyahat, konaklama, ulaşım, sağlık kuruluşları, kültürel aktiviteler, özel etkinlikler, tercüme hizmeti, çiçek gönderimi, restoran ve eğlence merkezleri ile ilgili bilgileri tek bir telefonla temin eder, gerektiğinde hizmetlerin organizasyonu için bilgi ve organizasyon hattımızdan 7/24 destek alabilirler.

ULAŞIM YA DA KONAKLAMA DESTEĞİ
Şehir dışı yolculuklarında da sizi yalnız bırakmıyoruz!

EuroTürkAssist Pratik yol yardım paketi, ikamet iliniz dışında arıza nedeniyle aracınızın serviste onarım gördüğü durumda otelde konaklamanızı sağlar ya da seyahatinize devam etmeniz veya Aracınızın 3 gün içinde tamir edilemeyecek gibi durumda ikametinize dönmeniz için 7 gün lük kiralık araç desteği sağlar.

Hemen üye olun hizmetlerimizden yararlanın.

Kampanyalarımız:

1 Araç + 1 Kişi 49,90 Euro dan başlayan fiyatlarla

1 Araç + 2 Kişi 59,90

1 Araç + 5 Kişi'ye kadar 79,90 Euro

Nasıl Faydalanabilirsiniz ! 

Siz ve sizinle seyahat edecekler SılaYolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü EuroTürkassist'e  Üye olmanız halinde senelik aidatınızın ödemesini yaptıktan sonra hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Geniş Bilgi: + 49 231 / 130 79 934