Phone

+49 231 130 79 9 34

media

SİZİ VE AİLENİZİ ÖNEMSİYORUZ.

Şimdi 1 Araç + Tüm Aile  sadece 79,90 €

Motor Arızası ,Akü bitmesi, lastik patlaması , Aracınızın su kaynatması gibi aksaklıklar sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda EUROTÜRKASSİST yanınızda. SılaYolu'nda ve Türkiye’nin 81 ilinde neresinde olursanız olun

EUROTÜRKASSİST SılaYolu Türk Otomobil Kulübü üyeliği yol yardım hizmeti 7 gün 24 saat imdadınıza yetişir. Mobil ekiplerimiz en kısa zamanda olay yerine ulaşarak aracınızın servise çekilmesine gerek kalmadan aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar.

 EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ   BİR TELEFONLA YOL YARDIM İLE BULUŞTURUR!

EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, 2002 yılından günümüze tek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş bugün bir çok  hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür. SılaYolu'nda ve Türkiye'nin neresinde olursanız olun, aracınızla yolda kaldığınızda, uzman ekiplerimiz yardımınıza koşar ve hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz. Aracınızla seyahatiniz esnasında herhangi bir aksilikle karşılaşmanız durumunda yapmanız gereken tek şey bize  Hotline: 01805 47 44 66 * 0,14 cent Mobil max. 0,44 cent *

ve Whatsapp: +49 1514 7351012  Hattımızdan bize ulaşmak


EUROTÜRKASSİST YOL YARDIM HİZMETLERİMİZ.

⦁ Akü bitmesi gibi yerinde giderilebilen arıza durumlarında, mobil yol yardım servisleri ile aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar.

⦁ Yakıtınızın bitmesi durumunda aracınızı en yakın benzin istasyonuna çeker.

⦁ Herhangi bir arıza sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda aracınızı en yakın servise çeker.

⦁ Lastiğiniz patladığında olay yerine mobil ekip gönderir ve aracınızın lastiğini yerinde değiştirerek, yola güvenle devam etmenizi sağlar.

⦁ Aracınızın anahtarını kaybederseniz oto çilingir hizmeti sayesinde aracınızın kapılarını tek bir telefonla açtırır.

⦁ Uygun fiyatlarla Türkiye’nin her noktasında araç kiralamanıza yardımcı olur.

⦁ Arıza nedeniyle aracınızın serviste onarım gördüğü durumda otelde konaklamanızı sağlar ya da Aracınız 3 gün içersinde tamir edilemeyecek gibi bir durumda seyahatinize devam etmeniz veya ikametinize dönmeniz için Naklinizi sağlar..


Sizde hemen üye olun. SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ EUROTÜRKASSİST’in getirdiği üyelik avantajlarından yararlanın.

ŞİMDİ SATIN AL

Paket Fiyatı: 99,00  Yerine Şimdi 79,90€ 

1 Araç + Tüm Aile ( 5 Kişiye kadar )