Phone

+49 231 130 79 9 34

  1. BİZ SİZİ VE AİLENİZİ ÖNEMSİYORUZ.

Pratik Yol Yardımı ' Şimdi 1 Araç + Tüm Aile 59,90 € / Senelik

E.T.A Yol Yardımı  için Bir Telefonunuz Yeter

Mekanik bir arıza sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda EuroTürkAssist yanınızda. SılaYolu güzergahında ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun, EuroTürkAssist oto çekici hizmeti 7 gün 24 saat imdadınıza yetişir. Profesyonel çekici ekibimiz en kısa zamanda olay yerine ulaşıp aracınızı servise çeker, hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz.

Oto çekici Yol yardım hizmetleri ile yalnızca aracınızı değil, sizi ve beraberinizdeki  yolcuları da önemsemekteyiz.

EuroTürkassist Bir Telefonla Sizi en yakın anlaşmalı servisimize çekilmenizi sağlar!

EuroTürkAssist, aracınızla seyahat esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, içerdiği yol yardım hizmetleri ile de 7 gün 24 saat destek sağlayan, Almanya başta olmak üzre 'SılaYolu Güzergahında ve Avrupa'da ve Türkiye'nin  81 ilin de Avrupalı Türklere hizmet veren  en büyük yüzde yüz yerli Türk asistans firmasıdır.

EuroTürkAssist  tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş ve bugün 5.000’e yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür. Avrupa'nın ve Türkiye'nin neresinde olursanız olun, aracınızla yolda kaldığınızda, uzman ekiplerimiz yardımınıza koşar ve hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz. Aracınızla seyahatiniz esnasında herhangi bir aksilikle karşılaşmanız durumunda yapmanız gereken tek şey bize Telefon numaralarımızdan  ulaşmak!

 

⦁ Herhangi bir arıza sebebiyle motor arızası,akü bitmesi,lastik patlaması, aracın su kaynatması gibi durumlarda aracınızla yolda kaldığınızda, aracınızı en yakın servise kadar çeker.
Şimdi üye olun Tüm SılaYolu güzergahında ve Türkiyenin 81 ilinde  hizmetlerimizden faydalanmaya başlayın.

Oto Çekici hizmeti sadece SılaYolu Güzergahında Almanya ,Avusturya,Slovenya ,Hırvatistan, Sırbistan,Macaristan, Çekoslavakya, Slovakya, Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan ve Türkiye'nin 81 ilinde geçerlidir.

 


Şimdi üye olun Tüm SılaYolu güzergahında ve Türkiyenin 81 ilinde  hizmetlerimizden faydalanın.

(Kampanya: 31.12.2020 Tarihine kadar geçerlidir)

ŞİMDİ HEMEN ÜYE OLUN, ARDINDAN SİZE UYGUN PAKETİ SATIN ALIN