Phone

+49 231 130 79 9 34

BİZ SİZİ ÖNEMSİYORUZ.

Şimdi 1 Araç + 1 Kişi Sadece 49,90 € SenelikYol yardım hizmetleri ile yalnızca aracınızı değil, sizi ve beraberinizdeki  yolcuları da önemsemekteyiz.


EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ Üyeliği Assistans yol yardım hizmetleri ihtiyaç duyulması halinde gerekli  asistans hizmetleri ile hem sizin hem aracınızın koruma altına alınmasını sağlar.  EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ Assistans yol yardım hizmetleri kaza, arıza, yangın, hırsızlık veya aracın anahtar kaybında oluşacak zorluklara karşı size her türlü desteği vermektedir. EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ Assistans sizin  kendinizi iyi ve güvende hissetmeniz, yola devam edebilmeniz için reaktif  ve kişiselleştirilmiş çözümler sunmaktadır.


EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ Assistans yol yardım hizmetleri, yaşanabilecek  tersliklere rağmen yaşantının sizin için normal seyrinde devamına ikame araç, gerekli olması halinde araç tahsis eder, konaklama hizmetlerinin organizyonu yapar, aracınızın tamir süresince, onarımının sağlanması, araç tamiri takibi, hatalı ve gerekli yedek  parçaların değişimi ve teminini de  sağlamaktadır. 


HİZMETLERİMİZ


7/24 profesyonel destek 

Kaza veya arıza noktasına uzman ekibin gönderimi

Aracın çekilmesi

İkame araç temini 5 Gün

Onarım Takibi

Konaklama

Üye Olun: SılaYolu Türk Otomobil Kulübünün sunduğu üyelik Yol Yardım hizmetlerinden faydalanmaya başlayın.

Not: Fiyatlarımız 10 yaş üzeri araçlar  için geçerli değildir.