Phone

+49 231 130 79 9 34

Oto Çekici için Bir Telefonunuz Yeter

Mekanik bir arıza sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda EuroTürkAssist yanınızda. Avrupanın ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun, EuroTürkAssist oto çekici hizmeti 7 gün 24 saat imdadınıza yetişir. Profesyonel çekici ekibimiz en kısa zamanda olay yerine ulaşıp aracınızı servise çeker, hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz.
EuroTürkAssist Oto Cekiçi Size Bir Telefon Kadar Yakın!
EuroTürlAssist, aracınızla seyahat esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, içerdiği yol yardım hizmetleri ile de 7 gün 24 saat destek sağlayan, Almanyada ve Avrupa’da ilk ve tek en büyük Türk asistans firmasıdır.
EuroTürkAssist 7 gün 24 saat Avrupa’da ,tüm SılaYolu güzergahında, Avusturya,Slovenya,Hırvatistan,Macaristan,Sırbistan. Bulgaristan, Makedonya,Yunanistan ve Türkiye’nin 81 ilinde aracınız bozulduğunda Profesyonel çekici ekibimiz her nerede olursanız olun en kısa zamanda ekibimiz olay yerine ulaşıp aracınızı servise çeker, hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz.

EuroTürkAssist 'Araç ile seyahat esnasında meydana gelen beklenmedik sorunların giderilmesini sağlar ve yolculuk esnasında ulaşım, konaklama gibi diğer acil ihtiyaçları 7 gün 24 saat karşılar.

Yerinde Onarım Hizmeti

Yol kenarında onarımı mümkün olan araç arızalarında ve lastik patlaması durumlarında sorununun olay yerinde donanımlı mobil yardım ekipleri tarafından giderilerek yola devam edilmesini sağlar. Yerinde Onarım Hizmeti yaygın hizmet ağıyla aracın çekimine gerek kalmadan yerinde onarım, lastik değişimi ve oto kilit servisleriyle zaman ve maliyet avantajı yaratarak müşteri memnuniyetini hedefler.

Çekici Hizmeti

Arıza, kaza veya trafik kuralları gereği aracın hareket etmesinin sakıncalı olduğu durumlarda teminatlar doğrultusunda çekici yönlendirilerek, aracın onarım servisine nakli sağlanmaktadır.

Kurtarma Hizmeti

Aracın, devrilmesi, yan yatması veya  başka bir seviyeye düşmesi gibi durumlarda araca sağlanan kurtarma hizmetidir. Yol yardım yetkilisi ve müşteri telefonda  görüştürülerek aracın durumu hakkında genel bilgi alınır, daha sonra yol yardım yetkilisi olay yerinde keşif çalışması yapar. Keşif sonucu aracın durumuna göre hava yol şartları da dikkate alınarak, en uygun kurtarıcı ile aracın bulunduğu noktadan kurtarılması sağlanır.

Hangi Durumlarda Hizmet Alabilirim?

- Trafik kazası
- Aracın mekanik bir arıza sebebiyle hareketsiz kalması
- Lastik patlaması
- Anahtar kaybı veya anahtarın araç içerinde kalması
- Yakıt bitmesi

Hizmet İçeriği Nelerdir?

- Çekici veya kurtarıcı gönderimi
- Lastik değişimi
- Oto çilingir gönderimi
- Yakıt yardımı

- Konaklama hizmeti (Aracınızın tamir edildiği süreçte 3 Gün)
- Kiralık araç organisazyonu
- Seyahate devam veya ikamete dönüş için ulaşım Organisazyonu
 

Avantajları Nelerdir?

- EuroTürkAssist Futura sistemiyle olay yerine en yakın hizmet ekibinin yönlendirilmesi
- Alanında uzman kişilerle iletişim ve destek sağlanması
- Asistans hizmetlerinde 25 yıllık SılaYolu.com güvencesi
- 7/24 hizmet talebinin alınabilmesi
- SılaYolu Güzergahında ve Türkiye’nin her noktasına yayılmış geniş hizmet ağı üzerinden hızlı ve profesyonel hizmet alma imkanı.HEMEN ÜYE OLUN ! SİZE UYGUN PAKETİ SATIN ALIN '