49,90€ 99,00€
ÜYE OL

Motor Arızası ,Akü bitmesi, lastik patlaması , Aracınızın su kaynatması gibi aksaklıklar sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda EUROTÜRKASSİST yanınızda. SılaYolu'nda ve Türkiye’nin 81 ilinde neresinde olursanız olun


EUROTÜRKASSİST SılaYolu Türk Otomobil Kulübü üyeliği yol yardım hizmeti 7 gün 24 saat imdadınıza yetişir. Mobil ekiplerimiz en kısa zamanda olay yerine ulaşarak aracınızın servise çekilmesine gerek kalmadan aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar.


 EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ   BİR TELEFONLA YOL YARDIM İLE BULUŞTURUR!


SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ EUROTÜRKASSİST, aracınızla seyahatiniz esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, içerdiği yol yardım hizmetleri ile de 7 gün 24 saat destek sağlayan, Avrupa'nın ilk ve Tek en büyük asistans SılaYolu Türk Otomobil Kulübüdür.


EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, 2002 yılından günümüze tek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş bugün bir çok  hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür. SılaYolu'nda ve Türkiye'nin neresinde olursanız olun, aracınızla yolda kaldığınızda, uzman ekiplerimiz yardımınıza koşar ve hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz. Aracınızla seyahatiniz esnasında herhangi bir aksilikle karşılaşmanız durumunda yapmanız gereken tek şey bize  Hotline: 01805 47 44 66 * 0,14 cent Mobil max. 0,44 cent *


 Whatsapp  49+ 151 4721 3864 * no.lu telefonumuzdan ulaşmak!


EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ ÜYELİĞİ Yol Kenarı Yardım Hizmeti Neleri Kapsar?


⦁ Akü bitmesi gibi yerinde giderilebilen arıza durumlarında, mobil yol yardım servisleri ile aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar.

⦁ Yakıtınızın bitmesi durumunda aracınızı en yakın benzin istasyonuna çeker.

⦁ Herhangi bir arıza sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda aracınızı en yakın servise çeker.

⦁ Lastiğiniz patladığında olay yerine mobil ekip gönderir ve aracınızın lastiğini yerinde değiştirerek, yola güvenle devam etmenizi sağlar.

⦁ Aracınızın anahtarını kaybederseniz oto çilingir hizmeti sayesinde aracınızın kapılarını tek bir telefonla açtırır.

⦁ Uygun fiyatlarla Türkiye’nin her noktasında araç kiralamanıza yardımcı olur.

⦁ Arıza nedeniyle aracınızın serviste onarım gördüğü durumda otelde konaklamanızı sağlar ya da Aracınız 3 gün içersinde tamir edilemeyecek gibi bir durumda seyahatinize devam etmeniz veya ikametinize dönmeniz için Size 5 günlüğüne araç tahsis eder.


 


Neden Yol Yardım Hizmetleri İçin   SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ EUROTÜRKASSİST ÜYELİĞİ ?


 SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ EUROTÜRKASSİST asistans hizmetleri konusunda Almanya'nın  lider firmalarından AVD Automobil Club Von Deutschland'ın önderliğinde hizmet eden yüzde yüz yerli Türk şirketidir. 2002  yılından bu yana, acil yol yardım ve çekici hizmeti gerektiren on binlerce olaya gönüllü elamanlarıyla anında müdahale edilmiş olup.2015 yılında ise 2002 yılından bu yana vermiş olduğu gönüllü hizmeti resmiyete dökerek SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ adı altında  SılaYolu'nda ve Türkiye’de 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.


EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ '' Sağladığı diğer tüm asistans hizmetleri gibi yol yardım ve çekici hizmetlerinde de müşteri odaklı yaklaşımı ve binlerce hizmet biriminin koordinasyonundaki başarısı, 2015 yılından beri SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ, binlerce müşterinin EUROTÜRKASSİST ’ten hizmet almasını sağlamıştır.


Sizde hemen üye olun. SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ EUROTÜRKASSİST’in getirdiği üyelik avantajlarından yararlanın.