79,90€

E.T.A EUROTÜRKASSİST YOL YARDIM PAKETLERİ İLE DAİMA GÜVENDE KALIN!

SİZİ VE AİLENİZİ ÖNEMSİYORUZ. SİZİN İÇİN KAMPANYAMIZI 15.12.2020 TARİHİNE KADAR UZATTIK. EUROTÜRKASSİST'' AVRUPALI TÜRKLERİN YOL YARDIMINA ÜYE DEĞİLSENİZ ŞİMDİ ÜYE OLUN 'YADA ÜYELİĞİNİZİ  YENİLEYİN '59.90 EURO KAMPANYA FİYATIMIZDAN YARARLANIN.

1 Araç + 5 Kişi Sadece 59,90 €Kaza veya arıza sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda EUROTÜRK ASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ yanınızda. EuroTürkAssist üyelik size büyük avantaj sağlar.


EuroTürkAssist üyelik Yol yardım paketlerimiz, SılaYolu'nda ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bir sene boyunca sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır. Üstelik yol yardım hizmetlerinin dışındaki diğer asistans hizmetleri ile de üyelerine geniş bir yelpazede destek sağlar.


EUROTÜRKASSİST SİZE BİR TELEFONLA SİZE ÇÖZÜM SAĞLAR!


EUROTÜRKASSİST , aracınızla seyahatiniz esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, içerdiği yol yardım hizmetleri ile de 7 gün 24 saat destek sağlayan, Avrupa'nın ilk ve Tek en büyük asistans kuruluşudur.


EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, 2002 yılından günümüze tek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş bugün bir çok hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür. SılaYolu'nda ve Türkiye'nin neresinde olursanız olun, aracınızla yolda kaldığınızda, uzman ekiplerimiz yardımınıza koşar ve hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz. Aracınızla seyahatiniz esnasında herhangi bir aksilikle karşılaşmanız durumunda yapmanız gereken tek şey bize Hotline: 

+ 49 (0) 231 130 79 9 34

Whatsapp : +49 151 4735 1012

Hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yol Yardım Paketlerimiz Neleri Kapsar?


⦁ Akü bitmesi gibi yerinde giderilebilen arıza durumlarında, mobil yol yardım servisleri ile aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar.


⦁ Yakıtınızın bitmesi durumunda aracınızı en yakın benzin istasyonuna çeker.


⦁ Herhangi bir arıza sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda aracınızı servise çeker.


⦁ Lastiğiniz patladığında olay yerine mobil ekip gönderir ve aracınızın lastiğini yerinde değiştirerek, yola güvenle devam etmenizi sağlar.


⦁ Aracınızın anahtarını kaybederseniz oto çilingir hizmeti sayesinde aracınızın kapılarını tek bir telefonla açtırır.


⦁ Uygun fiyatlarla Türkiye’nin her noktasında araç kiralamanıza yardımcı olur


⦁ Arıza nedeniyle aracınızın serviste onarım gördüğü durumda 3 Gün otelde konaklamanızı sağlar.


⦁ Arıza nedeniyle aracınız 3 Gün içersinde tamir edilemeyecek gibi ise ' EuroTürkassist aracınızın bulunduğu nokta dan 500 km kadar çekilmesini sağlar.


Neden Yol Yardım Hizmetleri İçin EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ?


EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ, Yol yardım asistans hizmetleri konusunda SılaYolu.com önderliğinde hizmet eden yüzde yüz yerli Türk şirketidir. 2002 yılından bu yana, acil yol yardım ve çekici hizmeti gerektiren on binlerce olaya gönüllü elamanlarıyla anında müdahale edilmiş olup.2015 yılında ise 2002 yılından bu yana vermiş olduğu gönüllü hizmeti resmiyete dökerek DTAC SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ adı altında 'Yeni adıyla EUROTÜRKASSİST SılaYolu'nda ve Türkiye’de 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.


EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ '' Sağladığı diğer tüm asistans hizmetleri gibi yol yardım ve çekici hizmetlerinde de müşteri odaklı yaklaşımı ve binlerce hizmet biriminin koordinasyonundaki başarısı, 2015 yılından beri EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ, binlerce müşterinin EUROTÜRKASSİST ’ten hizmet almasını sağlamıştır.


HEMEN ÜYE OLUN ' KAMPANYA FİYATIMIZDAN FAYDALANIN ! 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu