49,90€ 99,00€
ÜYE OL

Aracınızda meydana gelen tüm arızalar için de 7/24 EUROTÜRK ASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ   Üyelik yol yardım paketinizin kapsadığı hizmetlerden faydalanabilirsiniz.


SılaYolunda Avusturya,Slovenya,Hırvatistan, Sırbistan, Bulgaristan, Macaristan,Makedonya, Yunanistan ve Türkiye genelinde 81 ilde ‚ Size en uygun olan paketlerimizi  tercih ederek seyahatlerinizi güvence altına alabilirsiniz.


Paketlerimizde ciddi araç arızalarından akü bitmesi gibi araç başında çözülebilen problemlere kadar geniş bir yelpazede yol yardım hizmetleri mevcuttur. Onarımı yapılamayan arızalar için aracınız servise çekilirken, benzin bitmesi ,lastik patlaması gibi durumlarda da mobil yol yardım ekipleri imdadınıza koşar.


Üstelik eğer aracınız yaşadığınız şehirden farklı bir şehirde arızalanmışsa, Seçeceğiniz yol yardım paketi kapsamında otel konaklama masraflarınız da karşılanır.


Kısaca EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ Üyesi iseniz, EuroTürkAssist Üyelik yol yardım paketleri olduğu sürece seyahat esnasındaki hiçbir aksilik ve arıza canınızı sıkmaz.